Prostota i skuteczność wybielania nakładkowego

Wiele osób pragnie posiadać piękny uśmiech oraz krystalicznie biały zęby. Rozwój technologii w połączeniu z rozwojem stomatologii spowodował, że jest to teraz możliwe w ciągu nawet kilkunastu dni.

Wszystko zależy bowiem od indywidualnego przypadku czyli od stanu uzębienia każdego potencjalnego klienta, który chce poprawić swój uśmiech. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w dziedzinie wybielania zębów jest tzw. wybielanie nakładkowe.

Ten bardzo korzystny zabieg polega na pobraniu przez stomatologa odcisku uzębienia w celu przygotowania specjalnego odlewu zębów idealnie pasującego do naszych zębów. Z odlewu tego tworzona jest specjalna nakładka, która umieszczana jest na zębach, które chcemy wybielić. Przed nałożeniem nakładki należy do niej wprowadzić specjalnie przygotowaną wcześniej substancję wybielającą.

Substancja po zaaplikowaniu do nakładek oraz nałożeniu ich na zęby będzie powodować stopniowe ale i skuteczne wybielenie zębów. Nakładkę tą należy „trzymać” na zębach przez kilka godzin dziennie przez ok. 14 dni. Jest to zdecydowanie korzystne rozwiązanie biorąc pod uwagę cenę i uzyskany efekt. Zdecydowanie lepsze rezultaty uzyska się w ten sposób porównując efekty przykładowo do wybielającej pasty do zębów.

Technologia wybielania nakładkowego nie jest inwazyjna oraz zapewnia całkowite bezpieczeństwo. Wybielanie nakładkowe posiada każde plus wynikający z tego iż wybielać zęby taką metodą można praktycznie o dowolnej porze dnia i nocy w dowolnym miejscu. Wybielanie nakładkowe aby było skuteczne musi zostać zrealizowane z gabinetach stomatologicznych – na rynku jest bowiem bardzo wiele uniwersalnych nakładek w niskich cenach o wątpliwych składnikach wybielających. Nie jest zalecane korzystanie z „tanich nakładek” – ich stosowanie może być niebezpieczne szczególnie dla osób posiadających wrażliwe uzębienie. Koszt wybielania nakładkowego waha się w zależności od takich czynników jak:

  • ilość zębów, które chcemy wybielić,
  • wcześniejsze przygotowanie zębów do procesu wybielania,
  • poziom skomplikowania całego procesu, który jest indywidualnie uzależniony od uzębienia pacjenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *