Depilacja laserowa idealna na lato

zabiegi-medycyny-estetycznej

Ból podczas depilacji depilatorem i zastanawiasz się co zrobić, aby pozbyć się owłosienia długotrwale? Jeżeli tak to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest depilacja laserowa.
Depilacja laserowa to wspaniałe rozwiązanie na pozbycie się zbędnego owłosienia. Staje się ona coraz bardziej popularna, gdyż obecnie kobiety mają do niej bardzo łatwy dostęp. Ponadto jest to zabieg kosztowny, ale daje długotrwały efekt, dzięki czemu przez długi czas nie będziesz musiała wydawać żadnych pieniędzy na dodatkową depilację. Zabieg polega na wykorzystaniu wiązki lasera wnikającej głęboko w skórę i niszczącej cebulkę włosa wraz z korzeniami.

Niezobowiązująca konsultacja specjalisty w salonie w Łodzi

Jeżeli zdecydujemy się na taki zabieg to powinniśmy wybrać się do salonu kosmetycznego na konsultację, dzięki czemu specjalista będzie miał okazję dobrać parametry lasera dokładnie pod nasz typ skóry, aby nie doszło do działań niepożądanych. Zawsze wykonywana jest próba laserowa, dzięki której można sprawdzić jak nasz organizm reaguje na ten typ depilacji. Po pierwszej wizycie osoba przeprowadzająca zabieg powinna nam dać wskazówki w jaki sposób przygotować się do zabiegu. Osoba taka nie może opalać się przez minimum miesiąc przed zabiegiem. Musi również zadbać o odpowiednie nawilżenie powierzchni skóry, którą chce wydepilować.

Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny. Jednak pacjentka może odczuwać delikatne pieczenie i szczypanie, co jest kwestią indywidualną. Po zabiegu wydepilowana skóra jest zaczerwieniona i widoczny jest delikatny obrzęk. Jest to jednak krótkotrwałe i znika samoistnie. Miejsc wydepilowanych nie wolno opalać co najmniej dwa tygodnie po zabiegu. Jeżeli efekt uzyskany przez nas nie będzie satysfakcjonujący to zabieg można powtórzyć w odstępie mniej więcej dwóch miesięcy. Oto przewodnik bezpiecznej depilacji na lato:

Depilacja laserowa to świetne rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Jest szybka, skuteczna i gwarantuje nam długotrwały brak niepożądanego przez nas owłosienia. Jest to typ depilacji uważany za bardzo bezpieczny dla naszego zdrowia.

Chcąc dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę firmy Select Beauty i odwiedzić sekcję depilacji laserowej w Łodzi.