Piękne nogi po zabiegach medycyny estetycznej

brunetka po zabiegach upiększających

Piękne nogi to atrybut idealnej kobiety. Każda z nas chce cieszyć się nogami gładkimi, opalonymi i wyglądającymi na zadbane. Lato to czas kiedy są one podawane szczególnej ekspozycji dlatego powinnyśmy zadbać, aby w tym czasie wyglądały one najlepiej jak to możliwe. Wiele kobiet wiąże zwrot pięknych nóg przede wszystkim z ich gładkością, dlatego dzisiaj przedstawię różne metody depilacji tej partii ciała.

Niezbędne miejsce do depilacji nóg w Krakowie

Oczywiście najczęściej wybieraną metodą jest golenie nóg za pomocą jednorazowej maszynki. Metoda ta cieszy się popularnością ze względu na niską cenę. Jednakże bardzo dużą wadą używania maszynek do golenia jest po pierwsze częstotliwość z jaką musimy powtarzać tę czynność, a dodatkowo możliwość pojawienia się widocznych podrażnień na skórze nóg.

Często wybieranym sposobem na usunięcie zbędnego owłosienia jest depilacja za pomocą depilatora. Pozwala ona cieszyć się gładką skórą nóg przez czas około dwóch tygodni, lecz charakteryzuje się olbrzymim bólem, którego wiele kobiet nie jest w stanie wytrzymać.

Wiele z nas wybiera depilację za pomocą wosku. Metoda ta polega na nakładaniu podgrzanego do odpowiedniej temperatury wosku na skórę, a następnie usuwaniu owłosienia wraz z cebulkami za pomocą plastrów. Metoda jest bolesna, lecz daje efekt na około trzy tygodnie. Niestety wadą tej metody jest fakt, że odrastające włoski są coraz słabsze i nie będą mogły przebić się przez skórę, wrastając w nią. Znaleziono jednak rozwiązanie na ten problem poprzez stosowanie kremów z mocznikiem lub wykonywanie masażów skóry szorstką gąbką.
Coraz modniejsza staje się depilacja skóry nóg za pomocą wiązki laserowej. Metoda ta daje nam najdłuższy efekt zapewniając gładkość skóry przez wiele miesięcy. Ponadto depilacja ta jest niemal bezbolesna, dzięki czemu jest to idealny pomysł dla kobiet o niskim progu bólu. Wadą jest fakt, że jest to zabieg kosztowny, a dodatkowo posiada pewne ograniczenia. Jeżeli włoski u danej osoby są zbyt jasne to może nie przynieść pożądanych efektów.
Depilacja nóg świadczona, to sprawa, którą możemy wykonać za pomocą różnych metod, a wybory tej najlepszej musimy dokonać indywidualnie po uwzględnieniu powyższych wad i zalet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *