Domowe sposoby na bielszy uśmiech – pasty wybielające do zębow

Domowe metody którymi można wybielić zęby stają się coraz bardziej popularne. Wybielanie zębów z powodu odbarwień lub uszkodzonego szkliwa jest rozwiązaniem na które decyduje się coraz więcej osób. Piękny i śnieżnobiały uśmiech może sobie zapewnić każdy we własnym domu.

Oczywiście metody i produkty wykorzystywane są również przez dentystów, którzy formują specjalną formę dentystyczną dla pacjenta. Sposobów na wybielanie zębów jest wiele, lecz jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych jest stosowanie pasty wybielającej od Dentway dostępnej w sklepie

Jest ona produktem przeznaczonym dla osób, które chcą rozpuścić i usunąć zewnętrzne plamy na zębach. Co równie istotne pasta posiada takie same właściwości jak zwykła pasta.  Zapobiega i zwalcza próchnice oraz kamień nazębny, a jej składniki są przyjazne szkliwu i nie rysują zębów.

Pasta wybielająca Dentway usuwa odbarwienia powstałe na zębach z powodu konsumpcji produktów spożywczych, działania nikotyny, zażywania leków czy spowodowane wiekiem. Metoda wybielania jest bezpieczna, sprawdzona i posiada bardzo mało działań ubocznych. Wybielanie zębów poprzez rozpuszczenie błony białkowej otaczającej zęby tam gdzie gromadzą się plamy i odbarwienia jest znacznie łatwiejsze. Środek wybielający podczas wybielania przeciska się przez szkliwo i zębinę. Odbarwienie pozostaje na zębach, jednak jest ono stale wybielane.

Po kilkunastu tygodniach kuracji efektem będzie śnieżnobiały uśmiech. Rezultaty kuracji w zależności od stanu uzębienia mogą przebiegać szybko, lub nieco wolniej, a u niektórych osób pasta może powodować odczucie podrażnienia w zębach. Nie stanowi to problemu i można temu zapobiec stosując produkty bogate w fluor. Efekt wybielania zębów mogą być widoczne po kilkunastu sesjach lub tygodniach, a ich szybkie rezultaty zależą od stanu uzębienia.

Po zakończeniu kuracji wybielającej raz w roku zaleca się przeprowadzanie delikatnego wybielania. Będzie to miało wpływ na zachowanie całego efektu. Do każdego produktu dodawana jest szczegółowa instrukcja obsługi która pozwoli zastosowań najlepsza terapię.

wybielanie-zebow-swiatlem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *