Jak trwale pozbyć się zbędnego owłosienia?

Współczesne kanony piękna są ramami niezwykle sztywnymi i aby ich przestrzegać, należy się niekiedy niezwykle napracować. Aktualnie dużym wymogiem jest gładka aksamitnie miękka skóra, bez znamion, krost, pieprzyków czy nawet włosków. Codzienne golenie nóg jest czynnością mocno absorbującą i wymagającą. Nie każdy ma na to czas. Zwykłe maszynki nie zawsze też dobrze radzą sobie ze wszystkimi włoskami, pozostawiając po sobie nieestetyczne krostki lub ominięte fragmenty skóry. Dlatego właśnie kobiety zaczęły sięgać po depilację laserową.

Są to zabiegi o wiele skuteczniejsze niż toczenie codziennej walki z maszynką. Nie wszędzie też maszynką jesteśmy w stanie dotrzeć. Obecnie wymogom gładkiej skóry podlega niemalże całe ciało, od pach przez nogi, okolice bikini, a nawet ręce czy twarz. Niewiarygodnie duża liczba kobiet zaczęła nadmiernie dbać o pozbywanie się włosków właśnie na twarzy, rosnących w okolicach uszu (tzw. „bokobrody” u mężczyzn) czy o „wąsik”, który delikatnie widnieje u większości z pań, tuż nad górną wargą.

Każda kobieta chciałaby zachować swoją kobiecość, jednocześnie bez konieczności spędzania niezliczonych godzin w łazience, wykorzystywanych na golenie całego ciała. Golenie nóg stało się już normą, lecz usuwanie zbędnego owłosienia z twarzy jest dla większości pań dużym przeżyciem i ujmą. Maszynki pozostawiają po sobie widoczny ślad, a przy tym nietrudno o zacięcie. Depilacja laserowa zdecydowanie góruje w tej, jak i w wielu innych, kwestiach. Usunięte włoski przez długi czas nie pojawiają się już na wypielęgnowanym obszarze skóry. Zabieg należy kilkakrotnie powtórzyć, by uzyskać trwałe efekty, jednak nie jest możliwe dokonać tego nawet przy pomocy wosku i plastrów. Laser nie pozostawia pominiętych obszarów, gdyż z niebywałą dokładnością pomaga pozbyć się zbędnego owłosienia w taki sposób, że nie widać, by ono kiedykolwiek tam było. Żadna z kobiet nie chciałaby się przyznać do golenia „wąsa”, dlatego to tak istotny argument. Zabieg laserowej depilacji jest też zabiegiem w pełni bezbolesnym, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod. Bardzo polecany wszystkim paniom, ze względu na szereg zalet i stosunkowo niewielką ilością wad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *