Pomoc w walce z cellulitem

Cellulit to problem wielu kobiet. Co tak naprawdę powoduje występowanie tej przypadłości? W pierwszej kolejności cellulit jest efektem zaburzeń metabolizmu tkanki tłuszczowej. Prowadzi to do przyrostu zrazików tłuszczowych i w rezultacie utratę jędrności i gładkości skóry. Kolejną przyczyną cellulitu jest osłabienie i mała elastyczność włókien kolagenowych. Na występowanie cellulitu wpływa także spowolnione mikrokrążenie skóry oraz obrzęk podskórny. Czy istnieją środki, które są w stanie zwalczać te przyczyny?

Skuteczne rozwiązanie

Skutecznym rozwiązaniem takiej sytuacji jest stosowanie cellasene gold. Jest to profesjonalny środek wspomagający walkę z cellulitem. Jedna kapsułka składa się z szeregu substancji, które wpływają korzystnie na zwalczanie cellulitu. Jest ich w sumie dziesięć. Na zaburzony metabolizm dobrze działa obecny w środku tabletki wyciągu z morszczynu pęcherzykowatego a także bioflawonoidy z nasion winogron. Włókna kolagenowe wzmacnia olejek z ogórecznika oraz wyciąg z wąkrotki azjatyckiej plus olej sojowy. Na spowolnione mikrokrążenie rozwiązaniem jest wyciągu z miłorzębu japońskiego. Z kolei na obrzęk działa aktywny składnik cellasene gold, czyli wyciąg z nostrzyka żółtego.

W jaki sposób dawkować i jakiego działania się spodziewać?

Callasene Gold to preparat, którego aktywne składniki radzą sobie z wszystkim wyżej opisanymi przypadłościami. Eliminują one również nadmiar wody w skórze i wspomagają drenaż limfatyczny. Efektem jest oczywiście gładka, jędrna i piękniejsza skóra.

Ten preparat najlepiej jest stosować we współpracy z lekarzem. Jeśli nie zaleci nam on stosowania innej dawki to najlepiej jest pobierać dziennie 1-2 kapsułki. Okres stosowania powinien trwać od 8 do 12 tygodni. Na dłuższe stosowanie tego środka można sobie pozwolić 2-3 razy w roku.

Cellasene Gold to preparat, którego nie wolno stosować w trakcie ciąży i karmienia. Odradza się go także osobom uczulonym na substancje pochodzące z morza. Osoby z chorobami tarczycy winny stosować go pod kontrolą lekarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *